متغیر بیمه کولبران دفترچه بیمه ریاست جمهوری

متغیر: بیمه کولبران دفترچه بیمه ریاست جمهوری انتخابات ربیعی وزیر کار و تعاون

گت بلاگز کرمان برای حفظ ارزش‌ها باید به اشتغال توجه کرد

استاندار کرمان گفت: امروز به عنوان روز جانباز یک آموزگار همچون قمر بنی هاشم (ع) دارد که به ما آموخت باید به ولایت وفادار باشیم.

برای حفظ ارزش‌ها باید به اشتغال توجه کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،علیرضا رزم حسینی بعد از ظهر دوشنبه در آئین گرامیداشت تولد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز در حسینیه ثارالله (ع) شهر کرمان، افزود: جانبازان به ما می آموزند که طلبکار نظام و انقلاب نباشید و از این بزرگواران می آموزیم که بدهکار به نظام و انقلاب هستیم.
وی با اشاره به فرمود: ه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه “جانبازان شهدای زنده هستند”، بیان کرد: روز جانباز وقت بسیار خوبی جهت آشنایی جانبازان و اهداف آن ها است.

عبارات مهم : کرمان
استاندار کرمان اظهار داشت: چه کسی حاضر است به ازای دریافت پول از جان خود گذشته و یا اعضای بدن خود را از دست بدهد؟ بی شک جانبازان با انگیزه الهی با مشکل های جانبازی دست و پنجه نرم می کنند.
رزم حسینی گفت: امروز جهت حفظ ارزش ها که از دغدغه های مردم و جانبازان است و شهدای زیادی در این راه جان خود را از دست داده اند، باید اشتغال ایجاد کرده و بیکاری را از جامعه از بین بردن کنیم.
وی افزود: جهت حفظ ارزش ها باید همدلی و همزبانی بین خودمان را زیاد کردن داده و به یکدیگر اعتماد کنیم و تلاش کنیم در مسیری به پیش برویم که پایه های اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی مردم روز به روز محکم تر شود.
نماینده عالی دولت تدبیر وامید در استان کرمان با تاکید براینکه با ایجاد اشتغال، جوانان امید پیدا می کنند و به ارزش ها پایبند می شوند و زمینه ازدواج و کم کردن آسیب های اجتماعی فراهم می شود، یادآورشد: جهت حفظ ارزش ها در جامعه باید روز به روز بنیه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مردم را زیاد کردن داده و سرمایه اجتماعی جامعه را زیاد کردن دهد.
رزم حسینی افزود: سرمایه اجتماعی اینگونه حاصل می شود که کسی به کس دیگری دروغ نگوید، تهمت نزنیم، اعتماد سوزی نکنیم.
وی با تاکید بر اینکه اعتماد سوزی لطمه اساسی به ارزش ها، مردم و جوانان می زند، گفت: خرد مردم نشان داده است که به درستی گزینش می کنند و اگر مسئولان با صداقت پرسشها را به مردم بگویند و آسیب ها را به مردم بگویند، پرسشها به آسانی و با همراهی مردم برطرف می شود.
استاندار کرمان با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، تاکید کرد: خدمات بسیار زیادی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی در دولت های متفاوت ارائه شده است است که بسیار چشمگیر هستند.
رزم حسینی گفت: در سفر امروز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمان بعد از پیمودن ۶۰۰ کیلومتر، بیمارستان های سیرجان، رابر، بافت، کوهبنان افتتاح شده است است.
وی با اشاره به اینکه در دولت یازدهم یک هزار و ۶۰۰ تخت بیمارستانی در استان کرمان اضافه شده است است و شمار تخت های بیمارستانی به سه هزار و ۵۰۰ تخت رسیده هست، تصریح کرد: حرکت خود را در استان کرمان بر اساس ولایت و توسعه شکل داده ایم و این اعتقاد واقعی ماست.
استاندار کرمان از سردار حاج قاسم سلیمانی یاد کرد و گفت: امیدواریم ایشان در هر کجا که هستند سالم و موفق باشند.

در استان کرمان ۱۹ هزار جانباز حضور دارند و یک هزار و ۹۱۴ جانباز نیز تاکنون به فیض شهادت نائل شده است اند.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کرمان | اسلامی | جانباز | انقلاب اسلامی | آسیب های اجتماعی | اشتغال | استاندار | جانبازان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog