متغیر بیمه کولبران دفترچه بیمه ریاست جمهوری

متغیر: بیمه کولبران دفترچه بیمه ریاست جمهوری انتخابات ربیعی وزیر کار و تعاون

گت بلاگز فرهنگی هنری رونمایی از پوستر بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

آیین رونمایی از پوستر بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

رونمایی از پوستر بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترتگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ نشست رسانه ای بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، صبحگاه امروز مورخ یکم خرداد ماه در ساختمان شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت السلام والمسلمین محمدرضا حشتمی، دبیر بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد و در همان ابتدای مراسم از پوستر بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد.
وی با بیان اینکه در طول برپایی نمایشگاه، مراکز استانها کار خود را از نیمه رمضان شروع می کنند، درخصوص شعار بیست و پنجمین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار داشت: با توجه به استقبال خوبی که مردم و نهادهای قرآنی از عنوان فهم قرآن شد، شعار امسال را قرآن، اخلاق، زندگی و برجسته کردن نکات قرآنی قرار داده ایم، تا مردم را زیاد با زوایا و اخلاق قرآنی در زندگی آشنا کنیم.

عبارات مهم : فرهنگ

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دیگر نهاد ها جهت برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اشاره کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن از جمله جریان های بی نظیری است که بسیاری از کشورهای عربی با تعجب از آن یاد می کنند.
حجت السلام والمسلمین حشمتی اطراف بخش جزییات برگزاری این مناسبت قرآنی اظهار داشت: بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن در دو بخش محتوایی و پشتیبانی و اجرایی با همکاری ۱۸ کمیته اجرایی و ۲۰ کمیته محتوایی کار خود را شروع کرده اند و امروز که ما در خدمت شما هستیم غرفه داران عزیز با توجه به احکام صادر شده است درحال چینش و برپایی نمایشگاه هستند.
وی با اشاره به فعالیت های قرآنی افزود: ما در کنار برپایی نمایشگاه توزیع محصولات قرآنی در قالب نرم افزار های آموزشی را خواهیم داشت و در حوزه های هنری امسال با برمبنای مفاهیم قرآنی المانهای تجسمی به نمایش خواهیم گذاشت و از ۲۰ نمونه انیمیشن قرآنی رونمایی خواهیم کرد.
درحال بروز رسانی

واژه های کلیدی: فرهنگ | رونمایی | نمایشگاه | برپایی نمایشگاه | نمایشگاه قران | بیست وپنجمین نمایشگاه | حجت الاسلام حشمتی | وزارت فرهنگ و ارشاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog